Aktualna i alfabetyczna lista przewodników sudeckich zrzeszonych w Kole Przewodników Sudeckich w Kłodzku.
Osoby wyróżnione pogrubieniem - po kliknięciu imienia i nazwiska zostanie otwarta strona www Przewodnika.

Tutaj możesz pobrać listę w formacie pdf

Imię i nazwisko Adres e-mail Nr telefonu Uprawnienia dodatkowe
Małgorzata Bednarek ladek.bednarek@gmail.com 881 410 979 Praga
Andrzej Behan behir@vp.pl 602 667 621 Dolny Śląsk, Praga, Czechy, Austria, Drezno
Piotr Bidziński bidonpi@wp.pl 508 287 385 Praga
Bogdan Brożek danektour@o2.pl 501 245 684 Praga
Paweł Budzeń budzen1@interia.pl 605 640 792 Praga
Stanisław Buksak stanleyb2304@gmail.com 609 766 860 Praga
Maciej Cymbalski maciej.cymbalski@gmail.com 697 248 777 Wrocław, Praga, Drezno
Dariusz Data ddata@onet.eu 697 364 544
Andrzej Dworakowski andrzejprzewodnik@gmail.com 784 331 044
Dariusz Frątczak dariusz.fratczak.1991@gmail.com 664 888 022
Gaik Ewa ewa.prochot@op.pl 794 601 710
Gaik Michał mgaik@o2.pl 794 103 918
Andrzej Gąsiorowski 604225261a@gmail.com 604 225 261 Praga, Drezno
Maria Bogumiła Ginter bogdaginter@o2.pl 889 336 362
Zbigniew Gołąb golabz@wp.pl 695 895 830 Praga, Dolny Śląsk
Danuta Grabowska danuta.grab@interia.pl 603 504 802 Praga, Dolny Śląsk, Drezno
Stanisław Gustaw stangus@interia.pl 692 898 770 Praga, Dolny Śląsk
Jolanta Jakóbek jola_1959@wp.pl 609 026 790 Praga
Katarzyna Jasińska jaskat82@o2.pl 531 503 465 Praga
Tomasz Jasiński kemot.j@wp.pl 691 114 853
Andrzej Jurasz ajurasz@wp.pl 607 937 182 Praga
Arleta Kalinowska arleta@doral.pl 533 133 655 Praga
Ryszard Kamiński 780 121 240
Andrzej Karpa andrzej.karpa@onet.pl 607 438 572 Praga
Zbigniew Kłonowski 516 228 871 Praga
Iwona Korpyta biuro@polkur.klodzko.pl 606 221 253 j. niemiecki, Wrocław
Marek Krzan krzanmarek@poczta.fm 511 228 602
Magdalena Kuncewicz filologos@o2.pl 503 477 093 j. angielski
Sylwia Lewańska-Boczkowska sylwiabocz69@gmail.com 508 396 460
Bożena Lichwa bozenalichwa@op.pl 604 415 591 Praga, Dolny Śląsk
Beata Ludwiniak beataladek@wp.pl 695 555 484
Janina Łapicka 748 660 669
Agnieszka Łaszczuk aga.laszczuk@wp.pl 661 909 041 Praga
Franciszek Magier framag@onet.pl 608 704 483 Praga
Edyta Małysiak 507 463 373
Aneta Marek kornika@wp.pl 603 108 658 Praga, Czechy
Sebastian Martyniak smarty@hot.pl 663 919 519 j. niemiecki, Praga, Dolny Śląsk
Anna Mędak abojko71@gmail.com 785 952 487 Wrocław
Marcin Mędak marcin.mendak@gmail.com 510 330 116 Wrocław
Jan Nawrat jan.nawrat@seznam.cz 791 333 829 Praga
Marcin Nowak matinow@interia.pl 691 342 595 Praga, Opolszczyzna
Mariusz Nowak trip4you@op.pl 697 615 564
Janusz Nowak zygmunt123@vp.pl 695 427 221
Regina Ostrowska r.ostrowska60@gmail.com 502 527 723
Bartosz Palej bartosz.palej@gmail.com 603 482 110
Jadwiga Palej jadwiga.palej@gmail.com 609 400 807 Praga
Radosław Pasionek 601 155 004 Praga
Ewa Paszkowska 600 322 391 Praga
Alicja Patyna 501 332 795 Praga
Piotr Pawlak pjotek@tlen.pl 782 979 498 Praga
Robert Pawlak
Sebastian Remont remont.sebastian@gmail.com 607 064 907
Jan Rzońca rzweronika@poczta.onet.pl 605 058 697 Praga, Dolny Śląsk
Joanna Sabo joannasb@wp.eu 500 047 115
Jolanta Sadko jolanta.sadko1@gmail.com 669 162 254
Robert Sadko stronies.r@opoczta.pl 609 401 745
Agnieszka Serafin aga.serafin72@wp.pl 790 809 012
Krystyna Słoboda krystyna.sloboda@wp.pl 607 546 699 Praga
Andrzej Sobczyński andrzejsobczynski@interia.pl 505 326 511 Praga
Marta Szymańska-Soroko
Andrzej Talarek andrzej@talarek.pl 509 348 737 Praga, Czechy, Dolny Śląsk, Drezno
Jan Tarkiewicz sylwiabocz69@gmail.com 660 667 777
Eugeniusz (Adam) Tawgień atawgien@gmail.com 501 793 879 Praga
Donat Toczyński 509 580 361
Wiktor Toczyński 503 972 396
Arleta Tokarska arleta.p.tokarska@gmail.com 886 427 853
Stanisław Walicki stanislaw.walicki@interia.pl 603 195 843 Praga
Marek Więckiewicz la_m@wp.pl 506 055 986 Nysa, Opolszczyzna
Dariusz Wiśniewski dariuszwisniewski1968@onet.eu 533 022 550
Marta Wodecka – Duda martawodeckaduda@poczta.onet.pl 603 081 285
Piotr Wojarowski 691 647 688
Andrzej Wójtowicz andrzej_przewodnik@o2.pl 604 585 593 Praga, Drezno
Roman Ziemba r.ziemba01@gmail.com 604 579 678 Praga
Roman Zimny romanciu@op.pl 785 938 440
Przewodnicy emerytowani
Romana Majewska
Leszek Majewski
Zygmunt Majewski
Andrzej Mirski
Zbigniew Oliwa
Krystyna Żarnecka