Alfabetyczny spis przewodników sudeckich zrzeszonych w Kole Przewodników Sudeckich w Kłodzku.

Imię i nazwisko Adres e-mail Nr telefonu Uprawnienia dodatkowe
Małgorzata Bednarek ladek.bednarek@gmail.com 881 410 979 Praga
Andrzej Behan behir@vp.pl 602 667 621 Praga, Dolny Śląsk
Piotr Bidziński bidonpi@wp.pl 508 287 385 Praga
Bogdan Brożek danektour@o2.pl 501 245 684 Praga
Maciej Cymbalski maciej.cymbalski@gmail.com 697 248 777 Wrocław
Andrzej Dworakowski andrzejprzewodnik@gmail.com 784 331 044
Elżbieta Dembicka eladem@poczta.onet.pl 607 927 990
Czesława Gajda czeslawa8@o2.pl 880 857 271 Praga
Andrzej Gąsiorowski 604225261a@gmail.com 604 225 261 Praga
Maria Bogumiła Ginter bogdaginter@o2.pl 889 336 362
Zbigniew Gołąb golabz@wp.pl 695 895 830 Praga, Dolny Śląsk
Danuta Grabowska danuta.grab@interia.pl 603 504 802 Praga, Dolny Śląsk
Stanisław Gustaw stangus@interia.pl 692 898 770 Praga, Dolny Śląsk
Agata Guz agataguz@gmail.com 601 571 757 Praga
Katarzyna Jasińska jaskat82@o2.pl 531 503 465 Praga
Andrzej Karpa andrzej.karpa@onet.pl 607 438 572 Praga
Magdalena Kuncewicz filologos@o2.pl 503 477 093 j. angielski
Marek Krzan  krzanmarek@poczta.fm 511 228 602
Aleksandra Leszczyńska aleksandracygan1@wp.pl 601 693 175 Jaskinia Niedźwiedzia
Bożena Lichwa bozenalichwa@op.pl 604 415 591 Praga, Dolny Śląsk
Janina Łapicka 748 660 669
Franciszek Magier framag@onet.pl 608 704 483 Praga
Aneta Marek kornika@wp.pl 603 108 658 Praga
Tomasz Marek eltrek@o2.pl 603 396 804 Praga
Sebastian Martyniak smarty@hot.pl 663 919 519 Praga, Dolny Śląsk
Ryszard Misiak przewodnikmis@wp.pl 609 254 082 Dolny Śląsk
Katarzyna Dorota Mrowiec biurokudowa@wp.pl 691 818 216
Marcin Nowak matinow@interia.pl 691 342 595 Praga, Opolszczyzna
Mariusz Nowak trip4you@op.pl 697 615 564
Janusz Nowak zygmunt123@vp.pl 695 427 221
Piotr Pawlak pjotek@tlen.pl 782 979 498
Bartosz Palej bartosz.palej@gmail.com 603 482 110
Jadwiga Palej jadwiga.palej@gmail.com 609 400 807
Magdalena Pawelska mojs11@o2.pl 609 221 729
Jan Rzońca rzweronika@poczta.onet.pl 605 058 697 Praga, Dolny Śląsk
Robert Sadko sarob@vp.pl 609 401 745
Agnieszka Serafin aga.serafin72@wp.pl 790 809 012
Krystyna Słoboda krystyna.sloboda@wp.pl 607 546 699 Praga
Andrzej Sobczyński andrzejsobczynski@interia.pl 505 326 511 Praga
Andrzej Talarek andrzej@talarek.pl 509 348 737 Praga, Dolny Śląsk
Jan Tarkiewicz sylwiabocz@wp.pl 660 667 777
Eugeniusz Tawgień atawgien@gmail.com 501 793 879 Praga
Marcin Tomczyk marcintomczyk79@wp.pl 665 507 449
Stanisław Walicki stanislaw.walicki@interia.pl 603 195 843 Praga
Marta Wodecka – Duda martawodeckaduda@poczta.onet.pl 603 081 285
Marcin Wojrach kontakt@wild-cat.pl 661 926 237
Roman Ziemba r.ziemba01@gmail.com 604 579 678
Alicja Zwierzańska zwierzanska.alicja@gmail.com 505 117 159 Praga